MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8649282
nr 864 9282
Sekretär
Mahogny, 1800-tal, längd: 125, djup: 50, höjd: 123
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:32:38
9/12 12:05:04